Program partnerski 20Bet

Osoby chcące nawiązać z nami współpracę będą mogły wziąć udział w specjalnym programie partnerskim, który obejmuje wiele korzyści. Aby zapewnić partnerom zadowalające doświadczenie, współpracujemy z Playamo Partners. Najważniejsze informacje na temat tego, co zapewnia program partnerski 20Bet znajdziecie poniżej.

Co stanowi program partnerski 20Bet?

Stowarzyszenie Playamo Partners obejmuje kilka różnych serwisów hazardowych, wśród których znaleźć możecie również nasz serwis. Celem nawiązania tego współpracy z naszymi klientami jest rozpromowanie marki 20Bet, jednocześnie zapewniając klientom możliwość zarobku przez marketing afiliacyjny. Sprawdź, co obejmuje program 20Bet!

Korzyści płynące z udziału w programie 20Bet

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z naszego programu partnerskiego, dobrze będzie zaczerpnąć więcej informacji na temat tego, dlaczego jest to opłacalnym posunięciem. Z tego względu w jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje oraz zalety programu partnerskiego 20Bet. Zobacz, dlaczego warto nawiązać z nami współpracę:

 • Program afiliacyjny 20Bet opiera się na korzystaniu z platformy NetRefer, która zapewnia możliwość wygodnej oraz prostej pracy.
 • Każdy partner w sieci Playamo Partners może liczyć na możliwość skontaktowania się z menedżerem VIP w dowolnej sprawie.
 • Playamo Partners zapewnia swoim partnerom możliwość korzystania z jasnych i przejrzystych stawek. Partnerzy mogą w dodatku liczyć na elastyczną strukturę, jeśli chodzi o same prowizje. Otrzymywana zapłata jest przeliczana oraz dosyłana partnerowi raz na miesiąc.
 • Firma PlayAmo stale rozwija się od 2015 roku, kiedy to została założona. Obecnie firma działa z ponad tysiącem różnych partnerów, którzy na ten moment zachęcili ponad 5 milionów osób do gry w jednym z kasyn objętych programem partnerskim.
 • Ze względu na fakt, że program partnerski PlayAmo obejmuje łącznie aż 13 różnych marek, partnerzy będą mogli otrzymywać za nie prowizje w jednym miejscu.
 • Narzędzia do marketingu zapewniane przez PlayAmo Partners są elastyczne, dzięki czemu partnerzy mają możliwość korzystania z różnych sposobów na promocję.

Jak dołączyć do programu partnerskiego 20Bet?

Co szczególnie istotne, proces dołączania do naszego programu dla partnerów został stworzony w taki sposób, aby można go było ukończyć szybko i bezproblemowo. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że niektóre etapy zakładania konta oraz dołączania do sieci partnerskiej będą wymagały znajomości języka angielskiego. Sprawdź, jak do nas dołączyć:

 1. Przejdź na stronę główną 20Bet. Nie będziesz musiał wchodzić na swoje konto.
 2. Zjedź na sam dół strony i naciśnij “Program partnerski”. Przeniesie cię to na stronę PlayAmo Partners, gdzie dokonasz rejestracji konta.
 3. Naciśnij “Sign Up” w prawym górnym rogu. Po naciśnięciu tego przycisku klient zostanie przeniesiony do formularza rejestracyjnego, który pozwoli dołączyć do sieci partnerów 20Bet.
 4. Wypełnij formularz rejestracyjny. Tutaj zostaniesz poproszony o podanie takich informacji, jak nazwa firmy, e-mail, numer telefonu, kraj, nazwa użytkownika, hasło.
 5. Zapoznaj się z regulaminem PlayAmo Partners. Przed dołączeniem do sieci partnerskiej 20Bet będziecie mieli dodatkowo możliwość zapoznania się z regulaminem, który został umieszczony w formularzu rejestracyjnym. Z niego dowiecie się wszystkiego na temat tego, jak funkcjonuje program partnerski PlayAmo Partners.
 6. Naciśnij “Submit” i rozpocznij współpracę. Po naciśnięciu tego przycisku zostaniesz zarejestrowany na stronie i będziesz mógł zacząć korzystać z sieci partnerskiej.