Odpowiedzialna gra w 20Bet

20Bet jest serwisem internetowym, który ma na celu zapewniać dostęp do oferty zakładów bukmacherskich i kasyna internetowego w bezpieczny sposób. Dlatego korzystamy nie tylko z różnego rodzaju zabezpieczeń, ale dbamy też o to, aby gracze mogli w odpowiedzialny sposób korzystać z oferty. Sprawdź szczegóły na temat odpowiedzialnej gry poniżej.

Podstawowe ustalenia

W przypadku 20Bet znajdziemy kilka podstawowych informacji, które związane są z uprawianiem hazardu na stronie bukmachera. Dotyczy to nie tylko obstawiania zakładów bukmacherskich, ale znajduje również zastosowanie w przypadku gry w kasynie internetowym. Oto ogólne ustalenia związane z odpowiedzialną grą w 20Bet:

 • Gracz powinien na każdym kroku pamiętać, że gra na zakładach bukmacherskich lub w kasynie internetowym jest jedynie sposobem na rozrywkę.
 • Ze względu na fakt, że uprawianie hazardu może prowadzić do silnego uzależnienia, użytkownicy serwisu nigdy nie powinni traktować hazardu jako sposób na zarobek.
 • Bardzo istotne w trakcie korzystania z serwisu jest zadbanie o to, aby gracz w rozsądny sposób kontrolował ilość czasu przeznaczanego dziennie na hazard.
 • Osoby, które zauważyły u siebie już pewne oznaki uzależnienia od hazardu będą mogły wprowadzić na swoje konto limity, dopuścić się samowykluczenia lub skorzystać z pomocy obsługi gracza.

Regulamin limitów

W momencie, gdy klienci zauważą u siebie problemy związane z uzależnieniem od hazardu, będą mogli zdecydować się na skorzystanie z jednego z dostępnych limitów. W tym celu gracze powinni skontaktować się z obsługą klienta, która przekaże więcej informacji związanych z tym tematem. Oto główne rodzaje limitów dostępnych w 20Bet:

 • Limit dokonanego obrotu – tego rodzaju ograniczenie ma na celu zmniejszyć kwotę, którą gracz obraca przez dany okres.
 • Limit depozytów – 20Bet umożliwia wprowadzenie ograniczeń w zakresie dokonywanych depozytów, aby ograniczyć graczowi dostęp do wysokich kwot.
 • Limit doznanych porażek – jeśli gracz boi się, że ze względu na uzależnienie od hazardu będzie przegrywał zbyt wysokie kwoty, będzie mógł ograniczyć maksymalną ilość porażek w danym okresie.
 • Zablokowanie dostępu do konta – w ostateczności gracz może zdecydować się na zawieszenie swojego konta, przez co nie będzie z niego mógł korzystać przez ustalony okres.

Opcje samowykluczenia

Podjęcie decyzji o samowykluczeniu jest krokiem, który wielu graczy traktuje jako ostateczny. Po zdecydowaniu się na podjęcie takiego działania gracz nie będzie mógł bowiem kontynuować gry w serwisie 20Bet przez wybrany okres. Przed podjęciem decyzji o samowykluczeniu zalecamy zapoznać się z informacjami, które zamieszczamy poniżej:

 • W przypadku dostępnych opcji samowykluczenia klienci 20Bet będą mogli ustalić okres tego rodzaju zablokowania konta z obsługą klienta.
 • Obsługa gracza w 20Bet przewiduje możliwość zablokowania dostępu do konta nawet na okres jednego roku lub do odwołania.
 • W przypadku, gdy gracz zdecyduje się na skorzystanie z opcji samowykluczenia, straci możliwość skorzystania z dowolnego elementu oferty 20Bet. Obejmuje to nie tylko zakłady sportowe i kasyno internetowe, ale też korzystanie z dostępnych dla graczy ofert promocyjnych.
 • Jeśli gracz chce zdecydować się na samowykluczenie, będzie musiał w tym celu skontaktować się z obsługą gracza za pomocą czatu na żywo.